66hsqjleqe53d4r4vo05aghtyqo5tl

Były przedsiębiorca

5 lutego, 2020
Autor: Adam

Stan zdrowia nie pozwalał na dalsze prowadzenie działalności w zakresie tańca, klientka przeszła załamanie nerwowe i dodatkowo leczy się z powodu depresji.

Klientka kiedy się u nas pojawiła nie prowadzała działalności od zaledwie kilku dni. Poprosiła o pomoc.

Działalność gospodarczą otworzyła po powrocie do kraju po wielu latach emigracji. Otworzyła szkołę tańca, aby spełnić swoje marzenie o uczeniu dzieci tej sztuki a także dlatego, że był to dla niej jedyny sposób zarobkowania.

Klientka nie była nigdy mężatką ale ma córkę. Ojciec dziewczynki mimo wyroku nigdy nie regulował alimentów a egzekucja była o tyle utrudniona, że był obywatelem innego kraju. Córka Klientki od dziecka chorowała – dwukrotnie przeszła szkarlatynę oraz liczne „jelitówki”. Gdy miała 7 lat zdiagnozowano u niej  Młodzieżowe Idiopatyczne Zapalenie Stawów (MIZS), które miało postać ostrą i wielostawową. Dziewczynka wymagała stałej opieki, była często hospitalizowana. Generowało to koszty a dodatkowo opieka nad chorą córką nie pozwalała na zarobkowanie na dostatecznym dla utrzymania poziomie.

U samej Klientki również zdiagnozowano liczne choroby (Hashimoto, zmiany nowotworowe). Przeszła operację wyrostka, która spowodowała zespół zrostów pooperacyjnych. Stan zdrowia nie pozwalał na dalsze prowadzenie działalności w zakresie tańca. Klientka przeszła załamanie nerwowe i dodatkowo leczy się z powodu depresji.

Sąd zrozumiał jej sytuację i przychylił się do ogłoszenia upadłości.

Jesteśmy otwarci na rozmowę z Tobą. Skontaktuj się z nami.

Każda historia jest inna, tak jak i jej bohater. Zrób pierwszy krok do nowego życia i pozostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą i znajdziemy rozwiązanie.

Zostaw kontakt, oddzwonimy