66hsqjleqe53d4r4vo05aghtyqo5tl

Jak wygląda proces upadłości od pierwszego spotkania?

5 lutego, 2020
Autor: Adam

Od podpisania umowy wspólnie przechodzimy przez proces napisania wniosku.

Już od pierwszej rozmowy i pierwszego bezpłatnego spotkania, jesteśmy razem z Naszymi Klientami. Od podpisania umowy wspólnie przechodzimy przez proces napisania wniosku.

Wspólne etapy współpracy:

  1. Pierwszy kontakt 

To ważna chwila dla Państwa jak i dla Nas! Podczas pierwszego spotkania poznajemy historię Państwa życia i pochylamy się nad trudami dnia codziennego, chorobami oraz wydarzeniami, które spowodowały niewypłacalność. Szczegółowo zapoznajemy z korzyściami jakie przyniesie upadłość w konkretnej  sytuacji. Najważniejsze jest to, że wyjaśniamy co to jest upadłość konsumencka i staramy się odpowiedzieć na każde pytanie.

  1. Analiza historii życia klienta i zbieranie dokumentów

Wspólnie z Państwem kompletujemy dokumenty do wniosku.

To bardzo ważny moment dla postępowania upadłościowego. Każdy, dokument potwierdzający historię jak i nawet najdrobniejszy szczegół zawarty we wniosku może zaważyć o tym, czy upadłość zostanie ogłoszona. Razem z klientem analizujemy słabe i mocne strony poszczególnych elementów wniosku, aby zwiększyć szanse na ogłoszenie upadłości.

  1. Sporządzanie wniosku

Gdy zgromadzimy już dokumenty – sporządzamy wniosek do sądu.

Dzięki Naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu wiemy, jakie dokumenty i informacje mogą być dla Sądu ważne i istotne, a jakich okoliczności Sąd nie bierze pod uwagę.

  1. Ogłoszenie upadłości przez Sąd i rozpoczęcie procesu upadłości

Nasz Klient idąc na posiedzenie jest spokojny bo jest przygotowany i zna procedurę.

Następnie Sąd ogłasza upadłość konsumencką. W dniu ogłoszenia upadłości jest wyznaczany Syndyk, który będzie prowadził proces. W tym momencie zaczyna być prowadzone właściwe postępowanie upadłościowe. Na samym końcu Sąd decyduje o umorzeniu zobowiązań.

  1. Nowe życie – czas zacząć

To jest ostatni etap postępowania upadłościowego – w tym momencie dłużnik jest wolny od wszelkich zobowiązań z przeszłości.

Jesteśmy otwarci na rozmowę z Tobą. Skontaktuj się z nami.

Każda historia jest inna, tak jak i jej bohater. Zrób pierwszy krok do nowego życia i pozostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą i znajdziemy rozwiązanie.

Zostaw kontakt, oddzwonimy