66hsqjleqe53d4r4vo05aghtyqo5tl

Kredyt we frankach

6 lipca, 2020
Autor: Adam

Po rozpadzie związku klient został bez ostrzeżenia postawiony przed samodzielną spłatą kredytu na mieszkanie, co doprowadziło do załamania psychicznego.

Klient założył rodzinę i kupił na kredyt (we frankach ) z małżonką mieszkanie, urodził im się syn. Zarobki w kraju nie zadowalały rodziny, więc klient pracować zaczął za granicą co niestety spowodowało rozpad związku. Klient wyprowadził się z domu rodzinnego ale wraz z byłą żoną spłacali po 50% raty kredytu. Niestety bez ostrzeżenia była małżonka zaprzestała płatności a klienta nie było stać na całe raty, w końcu sam przestał spłacać kredyt. Okazało się, że była żona miała plan – następnym jej krokiem był wniosek o ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Klient został praktycznie z połową mieszkania  sam z procesem o zapłatę kwoty prawie dwukrotnie większej niż wartość całej nieruchomości (wartość kredytu po przeliczeniu z franków szwajcarskich)! Załamał się psychicznie. Z pomocą przyszła mu Eureka z którą przygotował własny wniosek o ogłoszenie upadłości. Upadłość umożliwi zaspokojenie banku z nieruchomości, z ewentualnym planem spłat rat, które jest w stanie udźwignąć.

Jesteśmy otwarci na rozmowę z Tobą. Skontaktuj się z nami.

Każda historia jest inna, tak jak i jej bohater. Zrób pierwszy krok do nowego życia i pozostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą i znajdziemy rozwiązanie.

Zostaw kontakt, oddzwonimy