66hsqjleqe53d4r4vo05aghtyqo5tl

Problemy finansowe

6 lipca, 2020
Autor: Adam

Trudna sytuacja rodzinna i zdrowotna skłoniła klientkę do szukania wsparcia finansowego, lecz została oszukana i straciła wszystkie swoje oszczędności.

Pani Bożena  prowadziła spokoje skromne życie, obydwoje z mężem pracowali i stać ich było na zaspokajanie podstawowych potrzeb. Mąż Pani Bożeny nagle zmarł, a jej fundusz domowy znacznie się uszczuplił. Pani Bożena  nadal pracowała na cały etat w przedszkolu i co jakiś czas dorabiała sprzątając. Mimo starań, Pani Bożena zaczęła mieć problemy finansowe, do podstawowych kosztów życia doszło jeszcze kosztowne leczenie pojawiających się u Pani Bożeny schorzeń.  Niestety problemy finansowe zaczęła mieć również córka Pani Bożeny, która po rozwodzie zmuszona była do rozpoczęcia pracy zarobkowej za granicą i powierzenia pod opiekę Pani Bożeny swojej córki.  Szukając wsparcia finansowego dla siebie i wnuczki Pani Bożena przekazała resztę swoich oszczędności „inwestorowi” ogłaszającemu swoją ofertę w gazecie. Inwestor okazał się oszustem, Pani Bożena straciła całe swoje oszczędności. Ta trudna sytuacja skłoniła Panią Bożenę do zaciągnięcia kilku krótko terminowych pożyczek. Niestety w związku z pogarszającym się stanem zdrowia, Pani Bożena ograniczyła prace zarobkową co spowodowało, że wkrótce utraciła możliwość regulowania swoich zobowiązań – stała się niewypłacalna. Pani Bożena otrzymała nasze wsparcie i dzięki naszej pomocy Sąd wydał postanowienie o ogłoszeniu jej upadłości. Pani Bożena może teraz spokojnie opiekować się wnuczką i dbać o swoje zdrowie.

Jesteśmy otwarci na rozmowę z Tobą. Skontaktuj się z nami.

Każda historia jest inna, tak jak i jej bohater. Zrób pierwszy krok do nowego życia i pozostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą i znajdziemy rozwiązanie.

Zostaw kontakt, oddzwonimy