66hsqjleqe53d4r4vo05aghtyqo5tl

Samotna matka, choroba najbliższej osoby

5 lutego, 2020
Autor: Adam

Pani Anna zmuszona sytuacją życiową zaciągała pożyczki na zakup podstawowych artykułów dla dziecka (np. wózek, łóżeczko, kosmetyki) jak i drogich leków dla chorej matki.

Pani Anna w wieku 17 lat zakochała się w swoim koledze ze szkoły i wkrótce zaszła w ciąże. Po narodzinach dziecka chłopak zerwał z Panią Anną wszelki kontakt.  Pani Anna mieszkała w domu matki, utrzymującej się jedynie z zasiłku chorobowego.  Pani Anna z uwagi na konieczność sprawowania opieki nad dzieckiem i chorą na nowotwór matką nie mogła podjąć pracy. Zmuszona sytuacją życiową zaciągała pożyczki na zakup podstawowych artykułów dla dziecka (np. wózek, łóżeczko, kosmetyki) jak i drogich leków dla chorej matki.

Po kilkunastu miesiącach ciężkiej choroby matka Pani Anny zmarła. Gdy córeczka Pani Anny miała 3 lata okazało się, że wymaga stałej i kosztownej rehabilitacji, co również ograniczało Pani Annie możliwości zarobkowe. Gdy córka Pani Anny skończyła 6 lat, Pani Anna spotkała mężczyznę który był dla niej wsparciem, jednak mimo jego starań i stałej pracy zarobkowej, para nie była w stanie wyjść z ciążących na Pani Annie długów.  Ratunkiem okazało się złożenie przez panią Anne wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenckiej.

Jesteśmy otwarci na rozmowę z Tobą. Skontaktuj się z nami.

Każda historia jest inna, tak jak i jej bohater. Zrób pierwszy krok do nowego życia i pozostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą i znajdziemy rozwiązanie.

Zostaw kontakt, oddzwonimy